John Ivar Berg

654706

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Stadsscen, ej signerad, olja på panå, ca 46x55 cm

Fack 19

John Ivar Berg

Budhistorik (2 bud)

5023077
5017979

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.