John Ivar Berg oljemålning

654704

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Sittandes kvinna, signerad samt daterad 39, olja på duk, ca 92x60 cm

Smärre repor

Konst, Äldre måleri

Fack 33

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik

2019-07-10 kl 12:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.