Lisa Larson

649619

LISA LARSON, "Familjen", figurin, K-Studion, stengods, delvis glaserad, formgivning 1990-tal, undertill märkt, höjd ca 25 cm

Ingår i temaauktion Lisa Larson

Smärre fotnagg

Keramik/Porslin, Tema

Monter 32

Lisa Larson

Budhistorik (7 bud)
5045321
1 300
5053703
5045321
5046233
950
5045321
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.