Figuriner Åke Holm Tema Keramik

647413

ÅKE HOLM (1900-1980), figuriner, 2 st, stengods, glaserade i blått och grönt, Höganäs, signerade, höjd ca 11-12 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Figuriner, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
5054207
500
5055298
450
5054207
5053612
5053612

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.