Åke Holm vaser urna Tema keramik

647396

ÅKE HOLM (1900-1980): vaser 3 st och urna med lock, stengods, olika glasyrer, signerade, höjd ca 10-21 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (13 bud)
5056572
1 300
5056563
5056570
5056563
5056561
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.