Åke Holm skulptur Tema keramik

642504

ÅKE HOLM (1900-1980), skulptur, terracotta,1930-tal, höjd ca 29 cm, signerad Å Holm

Lagningar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
5049077
500
5054882
500
5049077
450
5054881
5049077

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.