Åke Holm skulptur Tema keramik

641732

ÅKE HOLM (1900-1980), skulptur, terracotta,"pardans", 1930-tal, höjd ca 33 cm, signerad Åke Holm

Keramik/Porslin, Figuriner, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (28 bud)
5055571
5 600
5055574
5 400
5055571
5 000
5055566
4 800
5055566
4 400

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.