Åke Holm väggplatta Tema keramik

641719

ÅKE HOLM (1900-1980), väggplatta, glaserat stengods, signerad Å Holm, ca 38x48 cm

bruksslitage och naggar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
5055589
5054755
5054204
5054754
5054204

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.