Åke Holm väggplatta Tema keramik

641713

ÅKE HOLM (1900-1980), väggplatta, glaserat stengods, signerad Å Holm, ca 38x48 cm

bruksslitage samt naggar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

5052800
2019-07-26 18:37:36

2019-07-28 kl 21:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.