Stolar, 6 st

656141

STOLAR, 6 st, 1800-tal, sk tolvslagsstolar, ek, kopplade ben, signerade TSSN, sitthöjrd 50 cm

Möbler, Stolar

Rum 6

Stolar, 6 st

Budhistorik (2 bud)

4990767
4989990

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.