Oidentifierad konstnär

656037

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad med blyerts samt n o 5, Motiv med barbröstad kvinna i säng, omkring 1900, etsning, ca 11-17 cm

Rum 6

Oidentifierad konstnär
Budhistorik (1 bud)

4979904
2019-06-16 10:37:01

2019-06-20 kl 21:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.