Bordslampa

 
 
 
Auktionsnr
656008
 
Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, fot i lackerat trä, arm samt. detaljer i mässing, skärm i lackerad plåt, höjd ca 43 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Bordslampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Hylla 5
 
 
 
Bordslampa
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
 
 
Budhistorik (14 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4989019
2019-06-20 04:54:49
4 200
4989659
2019-06-20 12:05:27
4 000
4989019
2019-06-20 04:54:49
3 800
4989061
2019-06-20 06:39:59
3 600
4989019
2019-06-20 04:54:49
3 200
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-06-20 kl 12:44
Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
3 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK