Apoteksskåp

655967

APOTEKSSKÅP, 1900-talets början, tvådelat, furu, övre delen med glasdörr samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med en dörr och bakomliggande hyllplan, höjd ca 246, 102x32 cm

Slitage, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel för övre delen finns att hämta i utlämningen, nyckel för nedre delen saknas men dörren är öppet

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Apoteksskåp

Budhistorik (7 bud)
4989923
2 800
4990522
2 600
4989923
2 400
4989778
4988906

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.