Byrå

655965

BYRÅ, senbarockstil, omkring 1900. fanér i bl a valnöt, handtag och dekorativa beslag i patinerad brons, nyckel finns, höjd ca 78 samt 103x47 cm

Smärre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå

Budhistorik (1 bud)

4986553
2019-06-18 20:50:07

2019-06-20 kl 11:04
Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.