Novossadiouk oljemålning

655961

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and poppies", monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, ca 80x50 cm, ej inramad

Tavelvagn 1

Novossadiouk oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4978552
4978550
1 600
4978156

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.