Arvid Widerberg oljemålning

655917

ARVID WIDERBERG (1904-1998): åkerlandskap, monogramsignerad och daterad AW 59, olja på pannå, ca 26x34 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Arvid Widerberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4989002
4981138
4977272

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.