Matbord

655872

MATBORD, 1800-tal, fanerat med ek, fotavslut i from av ljeontassar, 5 iläggskiva vara en med sarg á 49, höjd ca 78, diameter 118 cm

Slitage, avslag, fanerbortfall, sprickor

Möbler, Matbord

Rum 17

Matbord

Budhistorik (2 bud)

4982289
4979681

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.