Rolf Swedberg litografi

655775

ROLF SWEDBERG (1927-2008): Figurer vid bardisk, signerad R.Swedberg,H.C, litografi, ca 59x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Rolf Swedberg litografi

Budhistorik (2 bud)

4979110
4977273

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.