Leksaksbil Japan 1950-tal Buick

655511

LEKSAKSBIL, 1950-tal, japan, Buick, lackerad påt i blått, friktionsdriven, längd ca 29 cm

Friktionsdriften defekt, obetydliga skador

Leksaker

Budhistorik (8 bud)
4990632
700
4985613
650
4990631
650
4985613
600
4990629
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.