Spegel gustaviansk

655470

SPEGEL, gustaviansk, 1700-talets slut, förgylld, krönt urna, delat glas, höjd ca 68x25 cm

Slitage, sprickor, avslag, senare glas och bakstycke

Speglar

Rum 5

Spegel gustaviansk

Budhistorik (7 bud)
4990420
4 200
4990417
4990413
3 800
4983377
4978247
2 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.