Elektrisk kaffekvarn 'Excelcior'

655463

KAFFEKVARN, 1900-talets första hälft, elmotor, behållare i aluminium samt lackerad plåt, etikettmärkt Excelcior Göteborg, L ca 45 cm

Slitage, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4979197
2019-06-15 23:47:49

2019-06-20 kl 20:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.