Soffa transitionstil

655396

SOFFA, vitmålad, skuren dekor, transitionsstil, 1900-talets första del, L ca 145 cm

Senare klädsel, slitage och färgbortfall

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffa transitionstil

Budhistorik (1 bud)

4979205
2019-06-15 23:50:02

2019-06-20 kl 20:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.