1 duk och 10 servetter linnedamast

655387

DUKAR OCH SERVETTER, 1 respektive 10 st, linnedamast, enligt uppgift Irland 1920-tal, dukens mått 300x145 cm, servetternas mått 50x50 cm

Bruksslitage med mindre fläckar, ej fullt genomgångna

Diverse, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (14 bud)
4990085
4990083
4990080
950
4989953
4989952
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.