Moped Husqvarna 'Novolette' 1950-tal

655324

MOPED, Husqvarna 'Novolette', 1950-tal

Proveniens: Big Bengt Museum, High Chaparral

Renoverad, senare lack, tanklock saknas, torr stoppning i sadel, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen

Diverse, Nautica/Technica

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (21 bud)
4990382
1 900
4990307
1 800
4990378
1 700
4990307
1 600
4990084

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.