Lordring 18 k guld diamant

654988

LORDRING, 18 k guld, gammalslipad diamant ca 0,55-0,60 ct, stämplar saknas, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 6,5 g

Diamant med rondistskador

Guld/Smycken

Lordring 18 k guld diamant

Budhistorik (4 bud)

4990708
2 600
4990701
1 700
4990089
1 600
4982122

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.