Skulptur i brons 1900-tal

654959

SKULPTUR, spelande faun, mörkpatinerad brons, signerad C Peters, höjd ca 31 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skulptur i brons 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
4989419
4989428
4989419
4989426
950
4989419
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.