Knut Valinder oljemålning

653879

KNUT VALINDER (1909-1987): Enkelbeckasin med ungar, signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 35x55 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Knut Valinder oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4990088
4978159

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.