Klädhängare i mässing

652734

TAMBURMAJOR, 1900-talets senare hälft, mässing med teakdetaljer, höjd ca 191 cm, diameter 41 cm

Bruksslitage, en aning vinglig / sned

Diverse, Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

Klädhängare i mässing

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4989548
100
4989547
60

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
600