Fransk skola 1700/1800-tal

644341

FRANSK SKOLA (1700/1800-tal): Romantisk kurtis, olja på pannå, ca 65x78 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fransk skola 1700/1800-tal

Budhistorik (18 bud)
4900376
5 000
4900375
4 800
4900374
4 600
4900373
4 400
4900371
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.