Erling Ärlingsson akvarell

643585

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): "Sillegårdens båtstad vid Fryken", signerad EÄ, akvarell samt blyerts, ca 23x30 cm

Fack 31

Erling Ärlingsson akvarell

Budhistorik (5 bud)
4895575
4895572
950
4893908
700
4883377
4880852

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.