Viktor Pavlovich Baturin

605250

VIKTOR PAVLOVICH BATURIN, Kanjon Kobi, Kaukasus,
signerad, olja på duk 30x39 cm.

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Södra kajen 14, Helsingfors

Viktor Pavlovich Baturin

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4910599
980
4911171
960
4910599
940
4911170
920
4910599
900

Slutpris EUR:
980
9 983 SEK, 1 088 USD
Utropspris EUR:
1 200-1 500