Eero Järnefelt

605237

EERO JÄRNEFELT (1863-1937); Flickor, signerad med dedikation, etsning 32x24 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Eero Järnefelt

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4904678
50
4903817
30

Slutpris EUR:
50
522 SEK, 59 USD
Utropspris EUR:
400-500