Elin Danielson-Gambogi

605236

ELIN DANIELSON-GAMBOGI (1861-1919): Höstvy, signerad och daterad -84. Olja på pannå 23x29 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Elin Danielson-Gambogi

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
4911002
2 800
4910244
2 700
4911001
2 700
4910244
2 600
4910998
2 500

Slutpris EUR:
2 800
27 237 SEK, 3 189 USD
Utropspris EUR:
3 000-3 500