Eugen Taube

601386

EUGEN TAUBE (1860-1930) Månsken över havet, signerad, olja på duk 58x100 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Eugen Taube

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4893607
4893603
960
4893225
4886632
30

Slutpris EUR:
11 399 SEK, 1 249 USD
Utropspris EUR:
2 500-3 000