Torsten Wasastjerna

599960

TORSTEN WASASTJERNA (1863-1924) Flicka i grönrummet, signerad, olja på duk, 44x53 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Torsten Wasastjerna

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4905353
720
4899595
600
4898269
500
4887420
30

Slutpris EUR:
720
7 547 SEK, 810 USD
Utropspris EUR:
1 500-2 000