Johan Knutson

599958

JOHAN KNUTSON (1816-1899) Landskap, signerad, olja på duk 24x38 cm

Skadad ram

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Johan Knutson

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4910692
420
4894873
35
4887728
30

Slutpris EUR:
420
4 352 SEK, 477 USD
Utropspris EUR:
1 000-1 200