Jacob Jordaens, hans följare

598867

JACOB JORDAENS (1593-1678), hans följare "Le roi boit", olja på duk, 109x183 cm

uppfodrad duk, lagningar, smuts

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Jacob Jordaens, hans följare

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4900063
3 300
4899558
3 200
4888243
3 100
4887495
2 800
4887005
2 700

Slutpris EUR:
3 300
34 591 SEK, 3 712 USD
Utropspris EUR:
6 000-7 000