Hydraulisk häst av Björn Weckström

605939

BJÖRN WECKSTRÖM, skulptur, "Hydraulisk häst", Lapponia, signerad BW, numrerad 60/100 1985, polerad brons, spektrolitbas, höjd 22 cm, längd 21 cm

Konst, Skulpturer, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (24 bud)
Bud EUR
4823426
1 350
4823418
1 300
4823398
1 250
4823373
4823368
1 150

Slutpris EUR:
1 350
14 092 SEK, 1 585 USD
Utropspris EUR:
1 000-1 200