Arvid Broms

594246

ARVIS BROMS (1910-1968) Drömvärld, signerad och daterad -57, olja på duk 67x55 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Arvid Broms

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4806529
420
4800246
4800244
4797938
220
4796496
200

Slutpris EUR:
420
4 278 SEK, 466 USD
Utropspris EUR:
500-600