Christina Snellman

594236

CHRISTINA SNELLMAN (1928-2014) Blommor i vas, signerad samt daterad 1957, olja på duk, 41x65 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Christina Snellman

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4823550
360
4823537
340
4822433
320
4822277
4812311
280

Slutpris EUR:
360
3 575 SEK, 409 USD
Utropspris EUR:
500-600