Carl Schubert akvarell

624695

CARL SCHUBERT (född 1955): Grön komposition med fågel, signerad och daterad Carl Schubert -95, akvarell,
57x39 cm

Tavelvagn 1

Carl Schubert akvarell

Budhistorik (14 bud)
4733256
900
4733254
850
4733247
4733222
750
4733245
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.