Byrå rokoko

623085

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, 3 lådor, fanerad med bl.a. valnöt, beslag i mässing, höjd ca 84 111x56 cm

Hårt renoverad, senare beslag, nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå rokoko

Budhistorik (19 bud)
4733337
10 500
4733299
10 000
4733291
9 000
4733289
8 800
4732851
8 600

Slutpris SEK:
10 500
1 031 EUR, 1 145 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.