Henriëtte Ronner-Knip, oljemålning

612477

HENRIËTTE RONNER-KNIP (Belgien 1821-1909): Get i grönskande landskap, signerad Henriette Ronner, olja på pannå, 54,5x71,5 cm.

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
4717366
6 400
4714261
5 000
4705124
1 900
4694061
4692335

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.