Marc Tobey akvarell

610806

MARK TOBEY (USA 1890-1976): Komposition, signerad Tobey, akvarell på papper, ca 27x18,5 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Marc Tobey akvarell

Budhistorik (37 bud)
4717131
44 000
4717124
42 000
4717059
40 000
4717113
40 000
4717059
39 000

Slutpris SEK:
44 000
4 431 EUR, 5 034 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.