Mona Johansson

609821

MONA JOHANSSON, Göteborgsmotiv, signerad, olja på pannå, ca 32x39 cm

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

Mona Johansson

Budhistorik (2 bud)

4706899
4 200
4706889

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.