Mashad semiantik 1930-tal galleri

607970

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik 1930-tal, galleri, ca 665x100 cm

smärre lagningar

Mattor/Textilier, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
4716810
12 000
4716748
7 600
4714157
4714156
1 700
4714154
1 600

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.