Jim Dine

607612

JIM DINE (USA, född 1935),"Louisiana Hearts", signerad och daterad Jim -82, 99/100, färglitografi, bildmått ca 21x35 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Jim Dine

Budhistorik (8 bud)
4718028
8 000
4712982
6 000
4711486
4702762
4700421

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.