Ole Ring

607602

OLE RING (Danmark, 1902-1972): ''Sakskøbing'', signerad och daterad Ole Ring 1963, olja på duk, ca 44x52 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta charlotte.kreuger.cederlund@auktionsverket.se@auktionsverket.se

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Ole Ring

Budhistorik (30 bud)
4711682
16 000
4711679
14 000
4691439
12 000
4691437
11 500
4691435
11 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.