Sixten Lundbohm, Vid fönstret i Paris

603555

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Vid fönstret i Paris, på baksidan signerad och daterad Sixten Lundbhom Paris 1920, olja på duk, 30x25 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
4718852
4 200
4715037
4713055
3 200
4705152
4705150
1 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.