Björn Wessman, Landskap med fors

603533

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Landskap med fors, signerad på baksida Björn Wessman, olja på duk, 22x27 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (21 bud)
4718595
6 400
4718593
6 200
4718591
6 000
4718589
5 800
4718590
5 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.